BIP

Kierownik Działu Badań i Rozwoju

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesami rozwoju wyrobów i procesów produkcyjnych,
  • Analiza możliwości wprowadzenia usprawnień w poszczególnych maszynach, liniach produkcyjnych i wewnętrznym łańcuchu dostaw,
  • Opracowanie planu usprawnień i nadzorowanie realizacji,
  • Opracowanie i zarządzanie dokumentacją technologiczną,
  • Zarządzanie zespołem technologicznym i rozwoju wyrobów,
  • Analiza rynku w obszarze nowości i rozwoju produktów i technologii,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie obniżenia kosztów i poprawy efektywności produkcji,
  • Nadzór nad całokształtem prac wdrożeniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym w obszarze związanym z rozwojem procesów produkcyjnych,
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami wdrażania usprawnień w procesach,
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane,
  • Kreatywność i umiejętność współpracy w wielu aspektach ze specjalistami z różnych dziedzin,
  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów,
  • Orientacja na Klienta,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w  firmie posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku ,
  • Możliwość rozwoju i spełnienia ambicji zawodowych,
  • Współpracę z dynamicznym zespołem.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni