BIP

Główny specjalista ds. bhp

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi.
  • Współpraca z kierownictwem firmy w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP.
  • Doradztwo z zakresu BHP, prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP.
  • Przeprowadzanie analiz stanu BHP, ocen zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa i innymi oraz sporządzanie odpowiednich raportów.
  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i ppoż.
  • Bieżące kontrole stanowisk pracy w zakresie przestrzegania zasad BHP.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie BHP.
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji chorób zawodowych, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia.
  • Udziału w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz kontrola realizacji tych wniosków.
  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze bhp w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe specjalistyczne lub studia podyplomowe w zakresie bhp,
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie bhp,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Mile widziane uprawnienia na Inspektora p.poż.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni