BIP UE UE

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • obsługa dotychczasowych klientów;
  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • realizację założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy;
  • bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego – warunek konieczny;
  • systematyka w działaniu, myślenie procesowe i nastawienie na wyniki;
  • samodyscyplina i umiejętność organizowania własnej pracy;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych;
  • znajomość obsługi MS Office;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni