BIP

Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych pod względem jakości, terminowości, efektywności kosztowej oraz bezpieczeństwa pracy,
  • nadzór nad przestrzeganiem norm technologicznych oraz innych wytycznych dotyczących procesu produkcji,
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją parku maszynowego,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy na poszczególnych stanowiskach i prowadzenie szkoleń stanowiskowych,
  • inicjowanie i koordynowanie działań usprawniających.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym;
  • znajomość pakietu MS Office.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • pracę w firmie posiadającej wieloletnie w doświadczenie na rynku;
  • praca w systemie 3- zmianowym od pn. do pt.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni