BIP UE UE

REGIONALNY KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Miejsce pracy: teren całej Polski

Zadania:

  • aktywny rozwój działań handlowych na wyznaczonym terenie;
  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych;
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z dotychczasowymi klientami;
  • badanie potrzeb klienta oraz opracowanie dedykowanej oferty;
  • koordynacja i kontrola realizacji umów sprzedażowych;
  • stałe monitorowanie rynku na podległym obszarze w zakresie działań konkurencji oraz oferowanych produktów i usług;
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych, zgodnie ze strategią firmy;
  • raportowanie wyników.

Wymagania:

  • doświadczenie w działaniach handlowych;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży węży hydraulicznych, przemysłowych, płyt i wykładzin;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jady kat. B;
  • dobra znajomość MS Excel;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych- praca w terenie 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • dużą samodzielność i realny wpływ na przyszłość organizacji;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry@stomil.bydgoszcz.pl

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni