BIP UE UE

Główny specjalista ds. innowacji i technologii

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków :

  • inicjowanie oraz współuczestnictwo w pracach innowacyjno-wdrożeniowych, w zakresie wprowadzania nowych produktów i technologii,
  • przedstawienie wniosków i propozycji usprawniających procesy technologiczne;
  • rekomendowanie partnerstw technologicznych;
  • współpraca ze środowiskiem akademickim oraz otoczeniem biznesowym;
  • określanie niezbędnych zakupów w celu zwiększania efektywności, oszczędności, wydajności;
  • poszukiwanie i wdrażanie innowacji;
  • kreowanie nowych pomysłów również w uzgodnieniu z innymi działami Spółki;
  • adaptowanie technologii w celu osiągania oszczędności i optymalizacji kosztowych;
  • sporządzanie opinii i /lub rekomendacji w zakresie transformacji technologicznej Spółki;
  • prowadzenie własnych projektów oraz uzgodnionych z innymi działami Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne i /lub techniczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • bardzo dobra znajomość Excela;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne;
  • umiejętność analizy i interpretacji danych, rozwiązywania problemów, identyfikacji ich przyczyn źródłowych oraz działań korygujących;
  • zaangażowanie w realizację zadań i celów, odpowiedzialność, staranność;
  • doskonała organizacja pracy własnej;
  • mile widziany certyfikat finansowy ACCA, CIMA, CFA.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • wybranie dogodnej formy współpracy: kontrakt B2B, umowa zlecenie lub umowa o pracę,
  • pracę w firmie posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku będącej w okresie dynamicznej transformacji,
  • możliwość praktycznego wykorzystania swoich umiejętności zawodowych,
  • dużą samodzielność i realny wpływ na przyszłość organizacji.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni