BIP UE UE

Specjalista ds. elektroenergetycznych

Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • planowanie i nadzór nad kosztami konserwacji i remontów,
  • prowadzenie konserwacji i remontów urządzeń elektroenergetycznych,
  • nadzór nad infrastrukturą elektroenergetyczną,
  • prowadzenie nadzoru nad przeglądami urządzeń podlegających dozorowi technicznemu oraz ich dokumentacją,
  • tworzenie instrukcji energetycznych dla wszystkich rodzajów napięć,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • kontakty z dostawcami mediów,
  • prowadzenie gospodarki mediami,
  • analiza przyczyn awarii i ich usuwanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o kierunku elektrycznym lub energetycznym,
  • 3 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku,
  • ważne uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych powyżej 1 kV oraz urządzeń elektrotermicznych,
  • ważne uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji przesyłowych urządzeń odbiorczych pary i gorącej wody, o mocy powyżej 50 kW oraz pomp, ssaw, wentylatorów i dmuchaw, o mocy powyżej 50 kW oraz sprężarek o mocy powyżej 20 kW i instalacji sprężonego powietrza,
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie elektroenergetycznym,
  • praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny automatyki przemysłowej,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziana:

  • umiejętność programowania sterowników PLC,
  • umiejętność obsługi programów CAD.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni