BIP

Kierownik Działu Badań i Rozwoju – Główny Technolog

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesami rozwoju istniejących produktów oraz tworzenie nowych,
  • Opracowanie i zarządzanie dokumentacją technologiczną,
  • Zarządzanie zespołem technologicznym,
  • Analiza rynku w obszarze nowości i rozwoju technologii,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie obniżenia kosztów i poprawy efektywności produkcji,
  • Nadzór nad całokształtem prac wdrożeniowych,
  • Optymalizacja procesów technologicznych,
  • Nadzór nad procesem zbierania i komunikowania wiedzy nt. trendów i aktualnych rozwiązań dedykowanej branży.

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w pracy w branży gumowej, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym w obszarze związanym z wdrożeniami, badaniami i rozwojem,
  • Wiedza specjalistyczna z zakresu wyżej wspomnianych obszarów,
  • Kreatywność i umiejętność współpracy w wielu aspektach z specjalistami z różnych dziedzin,
  • Doświadczenie przy wdrażaniu nowych technologii i produktów,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów,
  • Orientacja na Klienta,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w szczególności języka technicznego – branżowego.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

O nas