BIP

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska / cele:

  • Zarządzanie Wydziałem Produkcji, kilkadziesiąt osób
  • Zapewnienie jakości i terminowości realizacji zamówień
  • Odpowiedzialność za wydział, jego pracowników i efektywność
  • Rozwój umiejętności podległych pracowników, budowa efektywnych zespołów
  • Standaryzacja procesów i wdrażanie ciągłego doskonalenia
  • Identyfikowanie możliwości usprawnień procesów produkcyjnych, nadzorowanie ich wdrażania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów, odpowiedzialność, staranność
  • Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru Lean Manufacturing,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania zespołem,
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku w okresie dynamicznej transformacji
  • Możliwość praktycznego wykorzystania swoich umiejętności zawodowych
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na przyszłość organizacji
  • Współpracę z dynamicznym zespołem

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.
Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni