BIP

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska / cele:

  • Zarządzanie Działem Utrzymania Ruchu, ponad 20 osób
  • Restrukturyzacja istniejącej struktury Działu UR
  • Wprowadzenie CMMS
  • Dbanie o istniejącą infrastrukturę zakładu zgodnie z wyznaczonymi celami oraz obowiązującymi przepisami
  • Kreatywne identyfikowanie możliwości modernizacji urządzeń produkcyjnych
  • Wprowadzenie procedur przeglądów planowych, redukcja postojów nieplanowanych
  • Zapobieganie stratom energii oraz optymalizacja jej użycia
  • Polepszenie gospodarki częściami zamiennymi
  • Zarządzanie projektami technicznymi
  • Wprowadzenie i określenie wartości wskaźników typowych dla obszaru utrzymania ruchu
  • Współpraca oraz rozwój pracowników działu Utrzymania Ruchu
  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń pracowników
  • Budżetowanie potrzeb Działu Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Postawa: „To da się zrobić”; „Nie ma rzeczy niemożliwych”; „Co mogę jeszcze zrobić?”
  • Znajomości zagadnień z obszarów mechaniki, energetyki, sterowania, hydrauliki, obróbki skrawaniem, spawania, etc
  • Praktyczne doświadczenie na stanowisku
  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów, odpowiedzialność, staranność,
  • Rozumienie roli Działu Utrzymania Ruchu w funkcjonowaniu zakładu produkcyjnego
  • Umiejętność ustawiania priorytetów sobie i zespołowi
  • Umiejętność równoczesnego wykorzystywania różnych zasobów organizacji do optymalnego wykonania zadania
  • Znajomość języka angielskiego.
  • CAD, MS Project

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku w okresie dynamicznej transformacji,
  • Możliwość praktycznego wykorzystania swoich umiejętności zawodowych,
  • Duża samodzielność i realny wpływ na przyszłość organizacji,
  • Współpracę z dynamicznym zespołem.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni