BIP

Główny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • nadzór nad systemem księgowości, sprawozdawczości finansowej oraz rozliczeń podatkowych;
  • przygotowywanie sprawozdań, zestawień i deklaracji podatkowych;
  • analiza procesów księgowych i organizacyjnych oraz inicjowanie działań w zakresie ich usprawniania;
  • bieżąca kontrola wewnętrzna w zakresie dokumentacji źródłowej i jej obiegu;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi;
  • planowanie i nadzorowanie pracy działu księgowości i współpraca z innymi działami Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku  Główny Księgowy/ Główna Księgowa w Spółce produkcyjnej,
  • znajomość Polskiej Ustawy o rachunkowości, MSR/MSFF oraz prawa podatkowego,
  • mile widziane: umiejętność sporządzania dokumentacji cen transferowych, raportowania MDR, rozliczania ulgi B+R, rozliczania wydatków kwalifikowanych projektów unijnych, znajomości wymagań nadzoru spółek Skarbu Państwa,
  • umiejętność organizacji i automatyzacji procesów księgowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe .

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni